قابلیت جدید بیبی‌ دوج برای صفر شدن کارمزد تراکنش‌ها!

AntNetworX، پلتفرمی برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) کاربرپسند، ادغام بازار خود با بیبی دوج کوین(یک ارز دیجیتال از دسته توکن‌های به اصطلاح میم کوین است که به دلیل شهرت آن در شبکه‌های اجتماعی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. همانطور که از نام بیبی دوج پیدا است، ارز دیجیتال بیبی دوج به نوعی فرزند دوج‌کوین به شمار می‌رود و برخی نیز آن را قاتل دوج کوین می‌نامند.) را در یک بیلبورد دیجیتالی در فضای باز تبلیغ کرده است. این امر به نوعی باعث دیده شدن و تبلیغ ادغام این دو بازار شده و همچنین باعث دیده شدن بیشتر ارز دیجیتال بیبی دوج می‌شود که در اوایل ماه ژوئیه سال ۲۰۲۱ و پس از اشاره ایلان ماسک به آهنگ محبوب کودکان رقص کوسه‌ی کوچولو و توییت بیبی‌دوج، دو، دو، دو، دو به شهرت رسید.
در تاریخ 6 آوریل، شرکت AntNetworX مستقر در دبی اعلام کرد که ادغام بین بیبی دوج کوین و AntXWork با موفقیت انجام شده است. به این ترتیب، ارز دیجیتال بیبی دوج کوین از طریق بستر AntXWork که اولین بازار وب ۳ بدون گس بر بستر بایننس، اتریوم و پالیگان است، کاربرد خواهد داشت. با این ادغام، کاربران خواهند توانست به خرید و فروش خدمات مورد نیاز خود در این بازار با استفاده از میم کوین بیبی دوج اقدام کنند.
بر اساس داده‌های وبسایت CoinMarketCap، توکن بیبی دوج همچنان یکی از ارزهای دیجیتال مورد توجه کاربران است و یکی از پربازدیدترین ارزهای دیجیتال در سطح جهان به شمار می‌رود.

برای مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس