آرتور هیز قصد خرید بیت کوین ۱۰٬۰۰۰ دلاری دارد

مدیر عامل صرافی بیت مکس

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم مجموعه تبریز فایننس مدیر عامل سابق صرافی بیت‌مکس آرتور هیز، (صرافی بیت مکس و بایننساز بزرگترین و مشهور ترین صرافی های رمز ارزدنیا هستند که به راحتی نمی توان بین این دو یکی را انتخاب کرد.آرتور هیز (Arthur Hayes) موسس صرافی بیت مکس (BitMex) می باشد  قابل ذکر است که او به کمک دو نفر دیگر یعنی بن دلو  (Ben Delo)و ساموئل رید (Samuel Reed) توانست این صرافی را تاسیس کند. آرتور هیز در آمریکا متولد شد؛ (34 ساله است) و در رشته ی اقتصاد در دانشگاه وارتون به تحصیل پرداخت. و همچنین لیسانس اقتصاد خود را از دانشگاه پنسیلوانیا گرفته است و هم اکنون در هنگ کنگ اقامت دارد.آرتور یک کار آفرین و تاجر آمریکایی می باشد که جزو 40 فرد ثروتمند زیر 40 سال دنیا قرار گرفته است.آرتور با عملکرد خوبی که در این سال ها داشته توانسته این صرافی را به یکی از بزرگترین صرافی های رمز ارز دنیا تبدیل کند.بیت مکس یک صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا مانند صرافی معتبر بایننس است. این صرافی از ارز های رمز پایه زیر پشتیبانی می کند.) در توییت اخیر خود گفته که آماده خرید بیت کوین ۱۰٬۰۰۰ دلاری است. قبل از آن ، هیز به درستی پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت‌کوین در ۸ نوامبر (۱۷ آبان) به ۱۵٬۰۰۰ دلار خواهد رسید. قیمت بیت کوین در ۹ نوامبر (۱۸ آبان) ۱۵٬۶۲۳ دلار، پایین‌ترین حد خود در دوسال گذشته سقوط کرد. شرکت فاندزترات نیز اخیراً پیش‌بینی مشابهی انجام داده و تخمین زده است که قیمت بیت کوین می‌تواند دوباره چهار رقمی شود.

جهت مشاهده بروز ترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس با مراجعه به سایت تبریز فایننس مشاهده  واز اخبار بازار های مالی به طور کامل آگاهی داشته باشید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.