پذیرش شیبا در رستوران‌های Burger King در پاریس

به لطف همکاری جدید، اکنون می‌توان از SHIB و بقیه‌ی رمز ارزهای پشتیبانی شده جهت پرداخت هزینه‌ی دستگاه‌های پاوربانک نصب شده در رستوران‌های فست فود زنجیره‌ای Burger King در پاریس استفاده کرد.

در ماه می سال 2022، شرکت دستگاه‌های شارژر همراه Instpower با پلتفرم‌های Binance Pay و Alchemy Pay قرارداد همکاری منعقد کرد تا کاربران بتوانند در بیش از 14000 نقطه از جهان برای پرداخت هزینه‌ی دستگاه‌های پاوربانک از رمز ارزها استفاده کنند.

اخیرا این همکاری به رستوران‌های Burger King در پاریس نیز رسید. در این رستوران‌ها مشتریان می‌توانند از دستگاه‌های اجاره‌ای نصب شده با پذیرش پرداخت‌های رمز ارزی توسط پلتفرم‌های Alchemy Pay و Binance Pay استفاده کنند.

شیبا در هر دو پلتفرم Alchemy Pay و Binance Pay پشتیبانی می‌شود. بقیه‌ی رمز ارزها همچون بیت کوین، اتریوم، کاردانو، دوج کوین و موارد دیگر نیز به طور کامل در این دو پلتفرم مورد پشتیبانی قرار دارند.

خود رستوران Burger King نیز نسبت به رمز ارزها موضع مثبتی داشته است، بنا به گزارشات، این رستوران یکی از نخستین رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود در جهان بود که به پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداختی روی آورد.

در سال 2016 برای اولین بار رستوران Burger King در هلند شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت کرد. در سال 2019، شعبه‌ی آلمانی این رستوران زنجیره‌ای پذیرش BTC را در سایت و اپلیکیشن موبایل خود آغاز کرد.

جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس