قابلیت پرداخت مالیات با ارز دیجیتال در برزیل

یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های کشور برزیل در اقدامی نوآورانه، امکان پرداخت مالیات با ارز دیجیتال را برای کاربران فراهم کرده است. پس از قانونی شدن استفاده از رمزارزها در پرداخت‌های درون‌کشوری در برزیل، یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های این کشور خبر از فعال‌شدن قابلیت پرداخت مالیات‌ها به کمک ارزهای دیجیتال داده است.

آغاز پرداخت مالیات با ارز دیجیتال

بانک برزیل که یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین بانک‌های این کشور است، خبر فعال‌ شدن قابلیت پرداخت مالیات به کمک ارزهای دیجیتال را اعلام کرداین 

قابلیت به کمک همکاری بانک برزیل و شرکت استارتاپی ارز دیجیتال برزیلی با نام بیتفی (Bitfy) انجام خواهد شد.

بانک برزیل یکی از حامیان استفاده از رمزارزها در سیستم خود استاین بانک اولین بانک محلی در برزیل بود که در آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی، برای مشتریان خود دسترسی به صندوق سرمایه‌گذاری رمزارز را ممکن کردشرکت‌های بانکی برزیل، بیشترین تعداد صندوق‌های سرمایه‌گذاری رمزارز را به کاربران در تمام آمریکای لاتین ارائه می‌دهند.

همکاری با شرکت استارتاپی برزیل

با همکاری بیتفی، کاربران در صورت تمایل می‌توانند تحت نظارت این شرکت، مالیات‌های خود با ارز دیجیتال پرداخت کنند و بیتفی به عنوان همکاری جمع کننده عمل خواهد کردبر اساس خبر اعلام شده، این قابلیت، پرداخت مالیات‌ها را تسهیل خواهد کرد و استفاده ملی از ارزهای دیجیتال را در سطح کشور گسترده‌تر خواهد کرد. لوکاس شاک، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت بیتفی در این‌باره گفت :اقتصاد جدید دیجیتال، کاتالیزوری برای منافع متعددی درآینده است.

همرهان عزیز برای اطلاع از اخبار بروز بازارهای مالی تبریز فایننس بهترین مرجع برای شماس شما می توانید با مراجعه به وب سایت تبریز فایننس خبرهای داغ را مشاهده کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس