اسکرین شات جدید از متاورس کوین شیبا فاش شد

رییس توسعه‌دهندگان شیبا تصویر دیگری از متاورس شیبا را به اشتراک گذاتشت. شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، در توییتر نوشت که تیم SHIB برای عرضه‌ی بهترین پوستر فیلم برای جشنواره‌ی SXSW در تگزاس آمریکا آماده شده است.

در این همایش سالانه‌ی مهم جشنواره‌های موسیقی، فیلم و رسانه، متاورس شیبا به نمایش گذاشته خواهد شد. کوزاما اشاره کرد که پوستر به اشتراک گذاشته شده در این همایش، یک اسکرین شات از متاورس شیبا محسوب می‌شود. ظاهرا این اسکرین شات معبد WAGMI، یکی از 11 مرکزی که پس از راه‌اندازی متاورس بازگشایی خواهد شد و برای استفاده توسط تمام افراد در دسترس قرار خواهد گرفت، را به نمایش گذاشته است.

برخی از مراکز دیگر که پیش‌تر طرح مفهومی آن‌ها به جامعه‌ی SHIB ارائه شده بود شامل Tech Trench، Canyon و Rocket Pond می‌شوند. تیم شیبا به کمک استودیوی The Third Floor در حال ساخت این پروژه هستند. امروز تیم شیبا جهت جشن گرفتن حضور متاورس در SXSW رویدادی را با نام A Metaverse Happy Hour برگزار خواهد کرد. طی این مدت زمان، بازدیدکنندگان این رویداد جهت پیوستن در ساعات 5:30 دقیقه تا 7:30 دقیقه بعدازظهر دعوت شده‌‍اند. آن‌ها امکان تجربه‌ی متاورس شیبا در معبد WAGMI را خواهند داشت.

بازدیدکنندگان طی این رویداد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر پیرامون شیبا و مفاهیم غیرمتمرکز آن که بنیاد این کوین و اکوسیستم آن را تشکیل می‌دهند دعوت شده‌اند. آن‌ها امکان بررسی تاریخچه‌ی ایجاد این توکن توسط ریوشی بنیان‌گذار آن و شیتوشی کوزاما توسعه‌دهنده‌ی ارشد آن که پس از تصمیم ریوشی برای پنهان شدن از شبکه‌های اجتماعی رهبری این پروژه را بر عهده گرفت، را خواهند یافت.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس