صفحه محصول rtm

دوره تخصصی 0 تا 100 RTM

هزینه ثبت نام در دوره

20,000,000 تومان

چرا دوره جامع RTM تبریز فایننس جز بهترین دوره های موجود می باشد؟

با دوره جامع و تخصصی سبک RTM بهینه سازی تبریز فایننس بیشتر آشنا شوید

 1. گام های حرکاتی بازار
 2. شناسایی نقاط با نقدینگی بالای بازار (نواحی عرضه و تقاضا)
 3. شناسایی نقاط تصمیم گیری (decision point)
 4. گره های Failure to return یا (FTR)
 5. سواپ گیری
 6. اجزای  FTR شامل (origin, swap ell, mpl, ftc rtp, mouth)
 7. مبحث انتقالات سفارشات
 8. شناسایی گره های معتبر و غیر معتبر
 9. قوانین حرکت قیمت
 10. شناخت مسیر قیمت با تشخیص eng ,fo ,fom
 11. شناخت عادات بازار
 12. خوانش کامل چارت بازار در همه تایم فریم ها
 13. ترید لایو

 کمتر کسی وجود دارد RTM را  با وجود پیشرفت سریعی که دارد، این روش تحلیل را درک کرده و بتواند به درستی به دانشجویان انتقال دهد. اما دوره RTM مهدی عبدالهی توسط تبریز فایننس این دوره را به نحو احسنت آموزش می دهد .

سوالات متداول با پاسخ های جامع

بهترین دوره پرایس اکشن با استراتژی RTM دوره ای می باشد که بتواند ذهن و فکر معامله گر را به چالش بکشد و بعد اتمام دوره RTM بتواند در انواع بازار های مالی نظیر بازار ارز دیجیتال، بورس اوراق بهادار، فارکس و هر بازاری که نمودار قیمتی داشته باشد از این سبک RTM که روش جامعی می باشد برای کسب سود بهینه استفاده کند.

امروزه معامله گران و تحلیلگران بزرگ در هر سنی و هر جنسیتی وجود دارد و هر فردی که هر لحظه آماده پیشرفت و آماده سرمایه گذاری وقت برای صرف یادگیری و ساختن دانش خود باشد، ما این فرصت را برای آنها فراهم آوردیم و با پیشرفته ترین، بهترین و بروز ترین متد تحلیل بازار های مالی با عنوان RTM عبدالهی آموزش می دهیم و افرادی که با دید قماربازی به بازار های مالی نگاه می کنند به هیچ وجه در این دوره شرکت نکنند چرا که تلاش برای آن افراد مهم نیست و می خواهند پول خود را از دست دهند.

بعد از هر آموزشی نیاز به صرف زمان برای تمرین و کسب مهارت می باشد و شما در طی آموزش و بعد از آن هر چقدر زمان بیشتری برای تمرین بر روی نمودار های واقعی داشته باشید در واکنش بازار هوشیارتر خواهید بود و در نتیجه هر تمرین چند قدم شما را از دیگران جلو خواهد انداخت و برای هر کاری باید عزم قوی و جدی داشته باشید.کسانی که پشتکار دارند واقعا از مزایای کار خود بهره می برند. آکادمی تبریز فایننس چه کمکی به شما می کند؟ پشتیبانی مادام العمر و کانال تحلیلی رایگان از دوره آموزش RTM عبدالهی شما را همراهی می کند تا کامل به این امر مسلط شوید.

در این مجموعه استاد عبدالهی مطالب سبک RTM را برای دانشجویان، با تست و تمرین های بیشتر تدریس و همیاری می کنند به شرط اینکه شما هم قدم به قدم با استاد همراهی کنید.

شما نمی توانید کاری را نشان دهید که در اوایل آن به نظر سخت نباشد. یاد گرفتن حروف الفبا در اوایل هم برای همه سخت بوده است. اما وقتی من این روش را با تلاش و سخت کوشی و صرف زمان توانستم یاد بگیرم، شما هم می توانید از مهارت ها و تجربه هایی که در این زمینه دارم و راحت در اختیارتان می گذارم استفاده کنید. تنها کاری که باید بعد از اتمام دوره شما می کنید (تمرین تمرین تمرین)

و مسلما شما که به دوره مبتدی مسلط هستید، می دانید که برای تمرین نباید با سرمایه زیاد اقدام کنید بلکه کم کم با افزایش مهارت.

100% در کلاس RTM عبدالهی تمرینات و ترید هاتون بررسی خواهد شد.

شما در صورتی می توانید موفقیت را لمس کنید که برای رسیدن به آن سختی بکشید، شما با تلاش و سختی کشیدن و افتادن در فراز و نشیب و چاله های مسیر است که مهارت را بدست می آورید .

شاید بپرسید چطور؟ بروز بودن اطلاعات شما نیز یکی از لازمه های ارتقای مهارت است.

برای تریدر بودن باید همه جوانب را مثل مهره های شطرنج بسنجید، یک حرکت کوچک و اشتباه شاید زندگی را به کام شما تلخ کند.

استراتژی تحلیل RTM ارزش سختی کشیدنش را برای رسیدن به موفقیت و ورود به بازار با ریسک کمتر را دارد به شرطی که اصولی فرابگیرید و با رعایت کردن نکات ریز و مهم و از همه مهم تر با مدیریت سرمایه به هدف مورد نظرتان برسید.

به مشاوره نیاز داری؟

همین الان می توانید از طریق چت پشتیبانی و یا شماره تلفن زیر 30 دقیقه مشاوره رایگان از کارشناسان تبریز فایننس دریافت نمایید.
رایگان
نمایی کلی از نمودار های تحلیلی استراتژی RTM

 

 

سخن بزرگان در این حوزه: 

بازار برای بسیاری از افراد معمایی بیش نیست اما با درک قطعات پازل، دیدن و پیش بینی کردن حرکت قیمت با روش RTM کار چندان سختی نخواهد بود.


کشتی نجات ضرر های قبلی با گذراندن دوره RTM میسر می گردد.


 
15-728x1024
‫0/5 ‫(0 نظر)
10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس