قوانین بونوس 30 درصدی بروکر اوپوفایننس

بروکر اوپوفایننس

در هفته های قبل بروکر اوپوفاینس(برای ورود به سایت اوپوفایننس می توانید به این لینک مراجعه کنید) برای کاربران خود شرایط ویژه ای با نام بونوس 30 % در نظر گرفته بود اعلام کرد. این بروکر در ضمن انتشار پی دی افی، شرایط و قوانین دریافت بونوس 30% و نحوه برداشت آن و مفاد قرارداد این شرایط ویژه را بیان کرده است برای اطلاع بیشتر از نحوه دریافت بونوس 30% و قوانین آن تا انتهای این مقاله همراه تبریز فایننس باشید.

مفاد قرار داد بونوس 30%

وب سایت www.opofinance.com و همه زیر دامنه های آن که متعلق به Opo Group LLC، یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) است و تحت قوانین سنت وینسنت و گرنادین ها کار می کند،و با شماره ثبتی LLC2021 866. شرایط و قوانین بونوس 30 %، با واریز وجه به کیف پول مشتری و انتقال آن به حساب تجاری وی، به مشتریان شرکتی که مایلند از این شرایط استفاده کنند، با رعایت مقررات مندرج در قرارداد ارائه می شود.

این توافق نامه که قرار است بین شرکت و مشتری بسته شود و قبل از موافقت با بونوس 30% منعقد می شود،که باید به دقت خوانده شود، این قرارداد در وب سایت شرکت موجود است و در حین درخواست آنلاین برای افتتاح حساب تجاری به مشتریان  منعقد می شود. با پذیرش این شرایط، شما بدون قید و شرط قبول می کنید که این شرایط و همچنین شرایط و ضوابط کلی توافق نامه مشتری را خوانده اید، درک کرده و قصد دارید به طور قانونی به آن پایبند باشید. شرکت اختیار دارد قرار داد بونوس 30 % را به صلاحدید خود و در هر زمانی بدون اطلاع قبلی اصلاح، تغییر یا خاتمه دهد.

در قرار داد بونوس 30 %، مشتری قبول می کند که این شرایط و همچنین شرایط و ضوابط تجاری شرکت را مطابق توافق نامه مشتری، در وب سایت شرکت خوانده و با آن موافقت کرده است. قرار داد بونوس 30 % برای همه مشتریان رائه می شود، مشروط به رعایت معیارهای خاصی آن، قرار داد در تمام پلتفرم های معاملاتی توسط شرکت ارائه شده و  در دسترس همه می باشد. تبلیغات این شرایط ویژه(قرار داد بونوس 30 %) از “تاریخ راه اندازی” تا 31 دسامبر (10 دی ماه) ادامه خواهد داشت. 

شرایط و قوانین عملیاتی قرارداد بونوس 30%

هنگامی که مشتری اقدام به سپرده گذاری در کیف پول خود کرده و آن را به حساب معاملاتی منتقل می کند،اگر درخواست بونوس آن از یک پورتال امن ارسال شود،بونوس به طور خودکار به حساب معاملاتی وی منتقل می شود. بونوس بر اساس هر حساب تجاری در دسترس است. مشتری باید حداقل 100 دلار سپرده گذاری کند و به حساب تجاری خود انتقال دهد تا بتواند از بونوس استفاده کند. این قرار داد قابل اجرا در حساب های استاندارد، ECN و ECN-PRO  است. شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاحدید خود از ارائه بونوس بدون نیاز به ارائه دلیل و توجیه خودداری کند. همچنین هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه توقف یا هرگونه عواقب دیگری که ناشی از لغو و یا حذف بونوس باشد نخواهد داشت.

اگر شرکت مشکوک باشد که یک مشتری از این قرار داد سوء استفاده کرده و یا احساس عدم حسن نیت نسبت به مشتری داشته باشد در این صورت به صلاحدید خود این حق را دارد که آن مشتری را انکار، و قرار داد خود را با آن مشتری لفو کند و پاداش و هرگونه سود به دست آمده در صورت لزوم لغو هرگونه شرایط و ضوابط مربوط به آن مشتری، به طور موقت یا دائم، یا قطع دسترسی مشتری به خدمات و یا مسدود کردن حساب تجاری آن مشتری را دارد. هر گونه اختلاف و یا وضعیتی که مشمول این شرایط نباشد، توسط مدیریت شرکت به شیوه ای منصفانه حل و فصل خواهد شد.

این قرارداد فقط برای سپرده‌های جدید یا نقل و انتقالات داخلی حداقل 100 دلار آمریکا (یکصد دلار آمریکا) (یا هر معادل ارز دیگر) اعمال می‌شود. شرکت حداکثر بونوس مجاز را بر اساس:  1) کل سپرده های مشتری  2) حقوق صاحبان سهام موجود در حساب در نظر می گیرد.

حداکثر بونوس مجاز 5000 دلار آمریکا (پنج هزار دلار آمریکا) (یا هر معادل ارز دیگر) است. مجموع بونوس اعطا شده برای تمام حساب های تجاری مشتری نمی تواند از مبلغ 5000 دلار آمریکا (پنج هزار دلار آمریکا) (یا هر معادل ارز دیگر) تجاوز کند. مشتری نمی تواند در هر زمانی بیش از سپرده اصلی به اضافه سود (یا منهای زیان) برداشت کند. اگر سپرده اصلی برداشت شود، بونوس حذف می شود. بونوس را نمی توان به عنوان بخشی از سود و زیان از دست داد. هنگامی که بونوس به حساب تجاری مشتری اضافه شد، او باید الزامات حجم را تکمیل کند تا تغییرات را تا 31 دسامبر(10 دی ) مشاهده کند. مبلغ بونوس را نمی توان از حساب های تجاری مشتری با شرکت برداشت کرد. 

اگر هر گونه برداشتی که مشتری از حساب تجاری خود انجام می دهد منجر به کاهش ارزش واقعی حقوق صاحبان سهام کم تر از مبلغ بونوس شود، از بونوس برداشت می شود تا معادل آن شود. حقوق صاحبان سهام واقعی اگر مقدار باقی مانده آن کمتر از حداقل مقدار مورد نیاز 100 دلار آمریکا (یکصد دلار آمریکا) (یا هر معادل ارز دیگر) باشد، بونوس خواهد بود. اگر درخواست‌های برداشت مشتری با حرکات نامطلوب بازار همراه باشد ممکن است تأثیر منفی بر باز بودن معامله وی داشته باشد.

 در موقعیت هایی، که بونوس برداشت می شود و در نتیجه منجر به خروج از معامله می شود، شرکت مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مشتری ندارد. این مسئولیت برگردن مشتری است که همیشه بر معاملات موجود خود نظارت کند. برای برداشت بونوس از حساب های معاملاتی، مشتریان باید تراکنش هایی (تعداد لات های استاندارد) به مبلغ، (مجموع بونوس اعطا شده\4) = تعداد لات های استاندارد انجام دهند برای مثال: مبلغ سپرده 1000 دلار، پاداش 300 دلار خواهد بود، برای برداشت پاداش، کل لات مورد معامله: 300/4 دلار = 75 لات. فقط معاملاتی که دارای 3 پیپ اختلاف بین قیمت باز و بسته و مدت زمان 60 ثانیه هستند در حجم مورد نیاز حساب می شوند.

فقط کالاها، انرژی ها، فارکس، شاخص های نقطه ای و شاخص دلار (شاخص آینده)، فلزات و سهام ایالات متحده برای تکمیل حجم مورد نیاز حساب می شوند. در صورتی که مشتری انتقال داخلی از یک حساب تجاری به حساب دیگر انجام دهد، مبلغ بونوس معادل از حساب تجاری مربوطه مشتری حذف خواهد شد. مشتری برای این مسئله باید درخواست بونوس سپرده به حسابی که انتقال داخلی به آن انجام شده است، ارسال کند. شرکت اجازه نقل و انتقالات داخلی بین حساب های تجاری مشتریان مختلف را نمی دهد.

بونوس در موارد زیر از حساب تجاری مشتری حذف می شود:

 • در مواردی که مشتری مایل است حساب تجاری خود را ببندد و یا تمام وجوه را از آن برداشت کند.
 • حساب(های) تجاری وی با شرکت و یا جایی که مشتری متحمل زیان هایی معادل مبلغ واریز شده در حساب های تجاری مربوطه خود با شرکت شده است.
 • در صورتی که مجموع زیان یک مشتری از مبلغی که مشتری در حساب های تجاری یا شرکت واریز کرده است بیشتر شود، سیستم شرکت به طور خودکار این کار را متوقف می کند.
 • حداکثر اهرم مجاز تحت قرارداد بونوس 1:500 است. اگر اهرم فعلی مشتری بیشتر از حداکثر اهرم مجاز برای قرارداد بونوس باشد، مشتری باید ابتدا یک درخواست تغییر اهرم ارسال کنید تا آن را به کمتر از حداکثر مجاز کاهش دهید و سپس یک درخواست بونوس ارسال کنید.
 • قرارداد بونوس در تمام پلتفرم های معاملاتی شرکت در دسترس است.
 • قرارداد بونوس در طول محاسبه Stop Out از حقوق صاحبان سهام مستثنی شده است و در Stop Out لغو می شود. خاطرنشان می‌شود که در پلتفرم‌های معاملاتی، بونوس در آن جای داده شده است.
 • برای محاسبه سطح معاملات واقعی مشتری، مشتری باید بونوس را از سهام نشان داده شده در پلتفرم کسر کند و این مقدار را بر روی معاملات استفاده شده تقسیم کند.
 • مشتری برای دریافت بونوس باید KYC را تکمیل کند.
 • انواع حساب های اهرمی بالا(استاندارد اهرم بالا، ECN با اهرم بالا، ECN-PRO با اهرم بالا) برای بونوس پذیرفته نمی شوند.

ارزیابی و نظارت در قرارداد بونوس 30%

شما موافقت می کنید که شرکت تمام اقدامات انجام شده توسط شما را تحت قرارداد بونوس و این شرایط نظارت و ضبط خواهد کرد و تمام این اقدامات انجام خواهد شد.

ارزیابی انجام  شده توسط شرکت به صورت ماهانه یا هفتگی یا روزانه، به صلاحدید مطلق خود به منظور:

 •  پاداش خود را محاسبه کنید
 •  تعیین اینکه آیا یک رویداد پیش‌فرض طبق قرارداد مشتری رخ می‌دهد یا خیر.
 • مشخص کنید که آیا به طور مداوم به تعهدات خود تحت این شرایط عمل می کنید یا خیر.

هشدار خطر در قرار داد بونوس 30 %

مشتریان آگاه هستند که فارکس و CFDها نماد های دارای ضریب هستند که سطح بالایی از ریسک را دارا می باشند. هنگام معامله در چنین نماد هایی(جفت ارز هایی)، ممکن است مشتریان تمام سرمایه خود را از دست بدهند.چه بسا این نماد ها ممکن است برای همه مناسب نباشند و مشتریان باید اطمینان حاصل کنند که خطرات مربوط به آن را به عهده می گیرند.

شرایط فسخ قرارداد بونوس 30% 

 • قرار داد بونوس تا 31 دسامبر(10 دی ماه)  ادامه خواهد داشت.
 • در صورت خاتمه قرار داد بونوس، مشتریان از تاریخ خاتمه قردادشان، از طریق وب سایت شرکت مطلع خواهند شد.
 • با تماس ، با تیم پشتیبانی اوپوفایننس support@opofinance.com، می‌توانید در هر زمانی،از ادامه شرکت خود را در قرار داد بونوس انصراف دهید.
 • پایان مشارکت در قرار داد بونوس توسط شرکت، تأثیری بر وجود حساب تجاری مشتری نخواهد داشت.
 • فسخ به دنبال وقوع هر گونه رفتار توهین آمیز توسط مشتری شرکت کننده منجر به محرومیت دائمی مشتری از قرارداد بونوس و لغو سود به دست آمده، در نتیجه عملکرد سوء استفاده، و بسته شدن حساب مشتری می شود.

اختلاف در قرار داد بونوس 30 %

هر گونه اختلاف یا وضعیتی که مشمول این شرایط نباشد، توسط مدیریت شرکت به شیوه ای منصفانه حل و فصل خواهد شد. مفاد مربوطه توافقنامه مشتری تا آنجا که به روش حل اختلاف مربوط می شود برای این شرایط اعمال می شود.

زبان در قرار داد بونوس 30 %

این قرارداد به زبان انگلیسی ساخته شده است. هر گونه ترجمه به زبان دیگری فقط برای راحتی ارائه شده است. در صورت هر گونه ناهماهنگی یا مغایرت بین متون اصلی انگلیسی و ترجمه آن ها به هر زبان دیگری، نسخه اصلی انگلیسی ارجحیت دارد. 

اطلاعات حقوقی در قرار داد بونوس 30 %

شرکت بنا به صلاحدید منطقی خود این حق را برای خود محفوظ می دارد:

 • رد ثبت نام هر شرکت کننده در قرار داد بونوس 30 %
 •  رد صلاحیت هر شرکت کننده ای که در قرار داد بونوس 30 %  قصد دستکاری یا تلاش برای دستکاری در عملکرد قرار داد بونوس 30 % یا نقض این شرایط و یا هر یک از شرایط و یا سیاست های شرکت، درج شده در وب سایت را داشته باشد.
 • شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که بنا به صلاحدید خود، ارائه این قرارداد را به هر یک از مشتریان خود، بدون نیاز به توضیح دلایل، متوقف کند.
 • شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که قرار داد بونوس 30 %  و یا هر یک از مفاد این شرایط یا هر جنبه ای از آن ها را در هر زمان و به صلاحدید خود تغییر دهد، اصلاح و یا خاتمه دهد. توصیه می شود که شرکت کنندگان در قرار داد بونوس 30 % به طور منظم از این شرایط و ضوابط که در وب سایت شرکت وجود دارد استفاده کنند.
 • این قرارداد باید توسط قوانین و مقررات سنت وینسنت و گرنادین ها کنترل شود. هر گونه اختلاف ناشی از این قرارداد یا در ارتباط با این قرارداد منحصراً توسط دادگاه های سنت وینسنت و گرنادین ها حل و فصل می شود، مشروط به این که مفاد رویه های حل اختلاف تحت توافق نامه مشتری که بین شرکت و مشتری منعقد شده است.

شرایط دریافت بونوس 30 %

1) 30% از مبلغ واریزی شما به حساب معاملاتی ( که حداقل واریزی 100 دلار و حداکثر بونوس، 5000 دلار می باشد)
2) بونوس، به حساب هایی که لوریج آنها 1:100 تا 1:500 است تعلق می گیرد و به حساب های ها لوریج (1:1000 و 1:2000) تعلق نخواهد گرفت.
3) برای دریافت بونوس، به بخش ” promotion” در پنل کاربری خود مراجعه کنید، سپس تیک قوانین را زده و تایید کنید ، پس از انجام واریز و انتقال به حساب معاملاتی شما، به صورت خودکار اعمال شود.
4) بونوس، بر روی تمامی حساب ها قابل استفاده می باشد
5) تکمیل مراحل احراز هویت جهت دریافت بونوس

شرایط برداشت بونوس 30 %

برای برداشت بونوس، می بایست حجم معاملاتی شما، معادل با یک چهارم بونوس شما گردد. به عنوان مثال:
شما 1000 دلار واریز فرموده اید و بونوس شما معادل با 300 دلار خواهد شد. حال، می بایست حجم معاملاتی شما معادل با یک چهارم بونوس شما (300 دلار) گردد که معادل با 75 لات می باشد. و این حجم معاملاتی، می بایست حداکثر، طی 3 ماه تکمیل گردد.

کلام آخر 

در این مقاله سعی کردیم تا شما از شرایط و قوانین بونوس 30% اطلاع پیدا کرده و به راحتی بتوانید تصمیم گیری کنید و از این شرایط ویژه استفاده کرده با شرایط بهتری ترید کنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید متشکریم می توانید نظرات خودتان را از طریق دیدگاه برای ما ارسال کنید.

شما می توانید بامراجعه به سایت آکادمی تبریز فایننس از شرایط دوره های فارکس ، ارز دیجیتال ، پرایس اکشن RTM و بورس مطلع شوید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

1 دیدگاه در “قوانین بونوس 30 درصدی بروکر اوپوفایننس”

 1. لیلا هاشمی بهمن 9, 1401

  از کدوم قسمت بریم درخواست بونوس سی درصد بدیم تو بروکر

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس