رشد 2400 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا

احتمالا نرخ توکن سوزی SHIB تحت تاثیر عرضه‌ی نسخه بتا پروتکل Shibarium رشد کرده باشد. شیبا، دومین میم کوین بزرگ جهان، پس از اتفاقات اخیر در صنعت رمز ارزها شاهد روند صعودی پایداری در نرخ توکن سوزی خود بوده است. بنا به داده‌های پلتفرم Shibburn، در حال حاضر نرخ توکن سوزی شیبا حدود 2400 درصد رشد کرده است.

در حالی که هیچ ارتباط مستقیمی میان شیبا و فروپاشی‌های بانکی که طی هفته‌ی گذشته صنعت را تحت فشار قرار دادند، وجود ندارد، احساسات کلی بازار در کاهش قیمت این میم کوین نقش داشته‌اند. هرچند، رشد حجم معاملات مطلوبی در اکوسیستم شیبا شکل گرفته است و همین آمار به افزایش نرخ توکن سوزی کمک می‌کند.

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده طی 24 ساعت گذشته در مجموع حدود 602 میلیون شیبا سوزانده شده‌اند. این اقدام به ویژگی تورم زدایی این ارز دیجیتال کمک کرده است.

این توکن سوزی به رشد قیمت این دارایی، که در حال حاضر با رشدی 3.4 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 0.00001053 دلار قرار دارد کمک کرد. شیبا با وجود روند ریکاوری فعلی قیمت آن، آماده‌ی جبران ضررهای وارده در چند روز گذشته است.

دیروز نسخه بتا بسیار مورد انتظار پروتکل بلاکچین لایه2 Shibarium راه‌اندازی شد و حجم تراکنش بسیار چشم‌گیری از سوی نهنگ‌ها در شبکه ایجاد کرد. ظهور Shibarium به نرخ توکن سوزی کمک زیادی خواهد کرد؛ چرا که هر تراکنشی که روی آن انجام شود منجر به سوزاندن شیبا به مقدار متناسب با آن خواهد شد.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس