رشد 17 درصدی ریپل از ابتدای هفته تاکنون

ریپل به عنوان یکی از آلت کوین‌ها با عملکرد برجسته در مقطع زمانی WTD (از ابتدای هفته تاکنون) به تنها ارز دیجیتال با بالاترین میزان رشد در میان 20 رمز ارز برتر از حیث ارزش کل تبدیل شده است. XRP در سطح قیمت 0.46 دلار بیش از 17 درصد در تایم فریم مذکور رشد کرده است و به روند صعودی خود در هفت روز گذشته ادامه داده است.

روند صعودی قیمت XRP با توجه به این موضوع که این گونه از دارایی به طور ذاتی با نوسانات درگیر است، اتفاق نادری نیست. در حقیقت اتفاق نادر می‌تواند حفظ این روند باشد، همانطور که در گذشته نیز دیده‌ایم.

با توجه به چشم‌انداز فعلی در این هفته می‌توان انتظار سه روند کلیدی را داشت که یکی از آن‌ها، حفظ یک محدوده معاملاتی نزدیک نسبت به سطح قیمت فعلی آن است. دوم، می‌توانیم انتظار یک اصلاح نزولی را داشته باشیم؛ چرا که ممکن است خریداران اخیر به کسب سودی که به طور کوتاه مدت پدید آمده است، روی آورند.

همچنین، می‌توان انتظار داشت که قیمت ریپل به روند فعلی خود ادامه داده و تا دو روز آینده افزایش یابد؛ به این دلیل که ممکن است افراد بیشتری با انباشت هرچه بیشتر این رمز ارز در کوتاه مدت، بر قطار صعودی آن سوار شوند. طی سال‌ها، XRP به عنوان بزرگترین قربانی شکایت سازمان بورس آمریکا از شرکت ریپل شاهد افت قیمت و تضعیف رشد خود بوده است. در سال گذشته این رمز ارز بیش از 45 درصد افت کرده است، در نتیجه پتانسیل بسیاری برای رشد دارد.

جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس