آیا ریپل میزبان NFT می‌شود؟

می یوشیکاوا (Emi Yoshikawa)، معاون استراتژی و عملیات شرکت ریپل، اعلام کرد اعتبار سنج‌های بلاکچین ریپل (XRPL) رای‌گیری در مورد استاندارد XLS-20 را آغاز کرده‌اند. در صورت تصویب این استاندارد روند عرضه NFT در بلاکچین ریپل ساده و یکدست می‌شود.

به نقل از یوتودی، در دوره ۲ هفته‌ای فعال بودن رای‌گیری باید حداقل ۸۰٪ اعتبارسنج‌ها به این پیشنهاد رای مثبت دهند تا تصویب شود. با این حال در حال حاضر هفت اعتبارسنج (شامل Brex.io، Bitso و دیگران) به این پیشنهاد رای منفی داده‌اند.

شرکت ریپل معتقد است بلاکچین ریپل به دلیل توان عملیاتی بالا، هزینه‌ تراکنش پایین و مصرف انرژی بسیار کم، یک گزینه بسیار مناسب برای میزبانی NFTها است. در سپتامبر گذشته (شهریور ۱۴۰۰)، شرکت ریپل با راه‌اندازی یک صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری اعلام کرد حمایت از هنرمندانی که می‌خواهند مجموعه NFT خود را در بلاکچین ریپل عرضه کنند از برنامه‌های مهم این شرکت است.

استاندارد XLS-20 دارای ویژگی‌هایی مانند حراج و صدور است که فرآیند ایجاد NFT‌ها را ساده و یکدست می‌کند.

 

اگر میخواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.